Karaköprü’ye yeni parklar kazandırılıyor

Karaköprü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri her ay ilçeye yeni bir park yaparak vatandaşın hizmetine sunuyor.

Karaköprü’de Çevre Şenliği etkinliği

Karaköprü Belediyesi çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Dünya Çevre Günü’nde farkındalık oluşturmak için çevre şenliği etkinliği düzenledi.

Karaköprü kırsalında bir yatırım daha

Karaköprü Belediyesi’nin Kızılburç kırsal Mahallesi’ne kazandırdığı sentetik çim sahanın açılışı yapılarak mahalledeki gençlerin hizmetine sunuldu.

Baydilli aşiret temsilcileriyle buluştu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kadim Aşiretler Federasyonu (KAF) Genel Başkanı Rasim Aslan ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.

Minikler müzeyi ilgiyle gezdi

Karaköprü Belediyesi tarafından Şanlıurfa’da bir ilk olarak açılan Oyun ve Oyuncak Müzesi minik misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

AB Türkiye Delegasyonu Başkanından Karaköprü’deki kurslara ziyaret

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Karaköprü Girişimcilik, İş Geliştirme, İnovasyon ve Ticarileştirme Merkezi’nin proje...

Karaköprü kırsalında yollar yenileniyor

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde bozuk köy içi yol bırakmamak için yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Karaköprü'de yollar yenileniyor

Karaköprü Belediyesi ilçedeki yeni açılan veya deforme olmuş yollarda kilitli parke döşemesi yaparak yenileme ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

Baydilli: Sosyal market ile gönül köprüsü oluşturuyoruz

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak alışveriş yapması için faaliyete geçirdikleri sosyal mar...

Karaköprü’de yeni yol açma seferberliği

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, büyüyen ilçede yol ihtiyacını karşılamak için yeni yol açma çalışmaları devam ediyor.

Karaköprü’ye yüzme havuzu kazandırılıyor

Karaköprü’de 6 bin metrekare alanda yapılacak olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun yaz sonunda tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.

Meclis üyeleri Karaköprü için tek ses oldu

Şanlıurfa'da hastane alanı olarak ayrılan arsaların konut alanına dönüştürülüp satılmak istenmesine Karaköprü Belediyesi meclis üyelerinden itiraz gel...

Karaköprü kırsalında yollar yenileniyor

Karaköprü Belediyesi Yığınak Kırsal Mahallesinde köy içi yolları stabilize malzeme serimiyle yenileyerek tozdan ve çamurdan kurtarıyor.

Baydilli gençlerin bayramını kutladı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Baydilli, çalışan personeliyle bayramlaştı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bayramda görevli olan Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü personeliyle bayramlaştı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz