Büyükşehir Belediyesi'nin tasarım yarışması Resmi Gazete'de

ŞANLIURFA-Resmi Gazetei'nin bugünkü sayısında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Sarayönü (Kızılay) Meydanı ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması'nda dereceye giren ödül grubundaki katılımcıların bilgileri yer aldı.

Katılımcılara ait bilgiler şu şekilde:

"Birincilik Ödülü – Rumuz 57138 - 13 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Alp Buğra Nazar – Mimar (Ekip Temsilcisi), Yağmur Sarıdede - Mimar

Yardımcılar: Betül Aybüke Meral - Mimar

İkincilik Ödülü – Rumuz 38197 - 41 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Hakkı Can Özkan – Mimar (Ekip Temsilcisi), Özlem Özdener Özkan – Yüksek Mimar, Fevzi Kurşun - Mimar

Yardımcılar: Sırrı Berkay Kara - Mimarlık Öğrencisi, Hümeyra Karabacak - Mimarlık Öğrencisi, Şafak Özaydın - Mimarlık Öğrencisi, Şengül Şimşek - Mimarlık Öğrencisi

Üçüncülük Ödülü – Rumuz 21496 - 52 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Süleyman Can Çinkılıç – Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi), Ferdi İnanlı – Yüksek Peyzaj Mimarı, Baha Yurttaş - Mimar

Danışmanlar: Foad Sarsangi - Mimar

1.Mansiyon Ödülü – Rumuz 49175 - 46 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Cansu Karaman – Mimar (Ekip Temsilcisi), Fatma Sezgin – Yüksek Şehir Plancısı / Mimar, Tuğra Odabaşı – Mimar Şaziye LOFCALI – Mimar, Yusuf Çizmecioğlu – Mimar, Onur Berk Doğrultucu - Mimar

Yardımcılar: Yaren Boğa - Mimarlık Öğrencisi

2.Mansiyon Ödülü – Rumuz 97468 - 36 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Barış Kaptanoğlu – Mimar (Ekip Temsilcisi), Berna Ergin Özkan – Peyzaj Mimarı, Berivan Pütün – Peyzaj Mimarı, Zeynep Erdoğan – Peyzaj Mimarı

Yardımcılar: İlayda Karaca - Mimarlık Öğrencisi, Burak Kıvanç – Şehir Bölge Planlama Öğrencisi

3.Mansiyon Ödülü – Rumuz 21480 - 30 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Hazal Güner – Mimar (Ekip Temsilcisi), Ozan Kağan Altunbaş – Mimar

4.Mansiyon Ödülü – Rumuz 82913 - 11 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Serkan Sipahi – Mimar (Ekip Temsilcisi), Doğan Dursun – Şehir ve Bölge Plancısı, Merve Yavaş – Şehir ve Bölge Plancısı

Yardımcılar: Oğuzhan Dikmen – Peyzaj Mimarı, Alper Torun – İç Mimar, İrem Toprak – Mimar, Çağatay Çomaklı - Mimar

Danışmanlar: Fatma Zehra Çakıcı - Mimar

5.Mansiyon Ödülü – Rumuz 26351 - 29 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Muharrem Duman – Mimar (Ekip Temsilcisi), Feyza Duman – Mimar, Ayşegül Özer – Mimar

Yardımcılar: Esra Yerlikaya – Mimarlık Öğrencisi, Dilemnur Kumtaş - Mimarlık Öğrencisi, Batuhan Şinan - Mimarlık Öğrencisi, Senem Bilaloğlu - Mimarlık Öğrencisi

Danışmanlar: Filiz Balkanas – Peyzaj ve Süs Bitkileri".

BİHA

- Ajans Urfa, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ajansurfa.com/haber/9122521/buyuksehir-belediyesinin-tasarim-yarismasi-resmi-gazetede