banner114

banner87

Yeni yollar açılıyor! İşte güzergahlar

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede yapılaşmanın arttığı ve yol ihtiyacı olan mahallelerde yeni yollar açılıyor.

banner100
Yaşam 10.09.2019, 09:39
Yeni yollar açılıyor! İşte güzergahlar
banner101

Karaköprü Belediyesi 'yol medeniyettir' düsturuyla hareket ederek ilçede yol ihtiyacı olan bölgelerde yeni yollar açarak vatandaşların ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçede yapılaşmanın arttığı ve her geçen gün gelişen mahallelerde yeni yol açma çalışması yaparak yol ihtiyacını gideriyor. Yol sıkıntısı olan mahallelerde program dahilinde yollar açan Fen İşleri ekipleri, alt yapısı tamamlanan yolları da kilitli parke döşeyerek vatandaşın hizmetine sunuyor.
 

banner85

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yol çalışmalarının yaz kış demeden devam ettiklerini söyleyerek, “İlçemiz yeni gelişen ve nüfus büyümesi anlamında Güneydoğu'nun en hızlı büyüyen ilçesi konumundadır. Bu da bize ayrı bir sorumluluk yüklüyor; biz de bunu karşılamak için daha çok çalışıyoruz. İlçemizde yapılaşmayla yeni yol gereksinimi oluyor, fen işleri ekiplerimiz de bu ihtiyacı karşılamak üzere çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz hizmet için buradayız ve burada olduğumuz sürece vatandaşa hizmet etmeye, Karaköprü'yü geliştirmek adına çalışmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımız sırasında rahatsız ettiğimiz vatandaşlarımıza hoş görülerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Seyrantepe, Atakent, Doğukent, Akpiyar ve Batıkent mahallelerinde yeni yollar açarken, alt yapısı tamamlanan yollarda da kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

BİHA

banner53
Yorumlar (3)
bağlarbaşı-karaköprü 6 ay önce
karaköprü -bağlarbaşı ahmet yesevi 2 yol açılsın
narlıkuyu 6 ay önce
siz daha önce özensiz yapılan yolları bi elden geçirin.hepsi köstebek yuvasına dönmüş yolun yarısına yama yapmışsınız. ör.narlıkuyu mah. perşembe pazarı önündeki yol.
hasan mehmet 6 ay önce
BENİM ANLAMADIĞIM URFA DA BU İLÇE TEK Mİ VAR....PARA BU BELEDİYEDE VARDA DİĞER İLÇE BELEDİYELERİMİZDE HİÇ PARA YOK MU? ..MERKEZ İLÇELERİN DIŞINDAKİ İLÇELERE DE ÇOK KAYNAK AKTARILMALI.ÖRNEK KARAKÖPRÜ DE 100 CADDE AÇILMIŞSA DİĞER İLÇELERDE KAÇ CADDE AÇILMIŞ ONA BAKILMALIDIR...BU DİĞER YERLERDE İNSANLAR, YAŞAMIYOR GALİBA...BÖYLE OLMAZ...
banner123