banner114

banner87

Urfa’nın ilçesinde öğrencilere saç bakımı

Siverek Belediyesi tarafından düzenlenen kuaförlük kursuna katılan kursiyerler, kırsal mahallelerdeki kız ve erkek öğrencilere ücretsiz saç bakımı yaptı.

banner100
Yaşam 10.02.2020, 11:48
Urfa’nın ilçesinde öğrencilere saç bakımı
banner101

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kadın ve Aile Hizmetleri Biriminde açılan kuaförlük kursunda eğitim gören kursiyerlerin yanı sıra usta öğreticilerinde katıldığı etkinlik kapsamında ilçeye 40 kilometre uzaklıkta bulunan Demirci İlk ve Ortaokuluna gitti. Öğrencilerle yakından ilgilenen kursiyerler ve usta öğreticiler, eğitim gören yaklaşık 100 kız ve erkek öğrencinin saç bakımı ve kesimi yaptı.
 


 

MUTLULUKLARI YÜZLERİNE YANSIDI

banner85
Daha önce hiç kuaföre gitmemiş ve ilk defa kuaför heyecanı yaşayan öğrencilerin mutluluğu, saç bakımı sonrası yüzlerine yansıdı. Düzenlenen program nedeniyle Siverek Belediyesine teşekkür eden Okul Müdürü Süleyman Gözüm, “Daha önce hiç saç bakımı yapmamış öğrencilerimizin olduğunu biliyorduk. Belediyemizin böyle bir teklifi karşısında çok mutlu olduk ve hemen kabul ettik. Öğrencilerimiz çok mutlu oldu, onları mutlu görünce bizlerde mutlu olduk. Bizlere bu hizmeti sunan Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
 


 

Okula ilk defa kuaförlerin geldiğini belirten 7. sınıf öğrencisi Sümeyye Zengin, “Saç bakımımızı yaptılar, ben daha önce hiç kuaför heyecanı yaşamamıştım. Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyor, bu hizmetlerin devamını diliyorum” diye konuştu.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123