banner14

banner69

ŞUTSO’DA “Çocuk İstismarı ile Mücadele” paneli yapılacak

ŞUTSO, TOBB Şanlıurfa KGK ve UCİM işbirliğiyle, “Çocuk İstismarı ile Mücadele” konulu panel düzenlenecek.

Yaşam 04.11.2019, 11:30 04.11.2019, 11:33
59
ŞUTSO’DA “Çocuk İstismarı ile Mücadele” paneli yapılacak
banner37

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu (TOBB ŞANLIURFA KGK) ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) işbirliği ile düzenlenecek olan panele; ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Kadın Girişimciler Güneydoğu Bölge Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, UCİM Genel BaşkanıSaadet Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Yücel Ceylan, Pedagog Şükran Çekici ve Avukat İbrahim Küçükoğlu konuşmacı olarak katılacak.

“Çocuk istismarına hep birlikte dur demek için sizleri de aramızda görmek istiyoruz” mottosuyla gerçekleştirilecek olan “Çocuk İstismarı ile Mücadele” konulu panel, 7 Kasım 2019 Perşembe günü saat 14.00-17.00 arasında ŞUTSO 2. kat Meclis Toplantı Salonunda yapılacak.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
urfalı 1 ay önce
akçakale ceylanpınar suruç gibi sınır ilçelerimizde yatırımcıların özellikle tarıma dayalı ürün işleyen fabrikalar açmasının önemli olduğunu düşünüyorum
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?