banner14

banner69

Sınırın öte tarafında sevinç…

Şanlıurfa İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şanlıurfa Şubesi Telabyad bölgesinde ikamet eden Suriyelilere yardım gönderildi.

Yaşam 26.11.2019, 15:19
200
Sınırın öte tarafında sevinç…
banner37

Şanlıurfa İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şanlıurfa Şubesi tarafından Barış Pınarı Harekatıyla YPG/PYD terör örgütlerinden arındırılan Telabyad bölgesinde ikamet edenlere yardım eli uzatıldı. Çok sayıda ihtiyaç sahibi insana koliler halinde gıda malzemesi dağıtıldı.
 


 

banner64
İl Müftüsü Mahmet Taştan, konuyla ilgili açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Barış Pınarı Harekatında arındırılan bölgelerde ikamet eden kardeşlerimize yardımcı olmak için el birliğiyle Şanlıurfa il Müftülüğümüz ve Türkiye Diyanet Vakfı Şanlıurfa Şubemiz olarak kardeşlerimizin ihtiyaçlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bölgede kış mevsiminden dolayı yağış ve soğuklar görülmektedir. Rasulayn ve Tel Abyad bölgelerinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerinin kışlık ihtiyaçları için, İl Müftülüğümüz ve Türkiye Diyanet Vakfı Şanlıurfa Şubemiz ile iletişim kurarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Rabbimiz hayır sahiplerimizin yapmış olduğu ve yapacağı hayır ve hasenatları kabul eylesin.” diyerek sözlerine son verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Narlıkuyulu 1 hafta önce
Diyanet te yardımı aşikar yaparsa...diğerleri nasıl yapsın.sağ elin verdiğini sol elin görmesin diye dinimiz böyle emir ediyor.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?