banner14

banner69

Şanlıurfa'da okullar tatil olacak mı?

Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde yarın yaşanacak su kesintisi nedeniyle 'okullar da tatil olur mu?' sorusu akıllara geldi.

Yaşam 29.09.2019, 11:20 29.09.2019, 12:24
25728
Şanlıurfa'da okullar tatil olacak mı?
banner37

Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçesinde, ŞUSKİ tarafından Çevik Kuvvet Köprülü kavşak inşaatında yürütülecek çalışmalar sebebiyle Karaköprü ve Haliliye'deki bazı mahallelere su verilemeyeceği açıklandı. 

Yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 30 Eylül günü 23.00'de su kesintisi yaşanacak ve sular 1 Ekim günü 17.00'de yeniden verilebilecek. 

banner64
Alibaba, Akbayır, Batıkent, Merkez, Çankaya, Şenevler, Karşıyaka, Akpıyar, Esentepe, Hamidiye, Refahiye, Ulubatlı ve Osmangazi mahallelerinde yaşanacak su kesintisi sonrasında okulların tatil olup, olmayacağı sorusu gündeme geldi.

Birçok okulun bulunduğu mahallelerde, kesintiden dolayı sıkıntıların yaşanabileceği belirtilirken, bu konuda nasıl bir çalışma yapılacağı ise merak ediliyor. 

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
Gülseren atan. 3 ay önce
Zaten adam akıllı bir iş olmadığı urfada ya elektrik ya şu kesilir perişan olduk yarın
Ersen Tekbayrak 3 ay önce
Tatil olaması lazım. Hem öğretmen hem de öğrenciler mağdur olacak
R. Yükkaldıran 3 ay önce
Karaköprü doğukentte haftada en az 2 kez sular kesiliyor. Gelen suda sürekli klorlu geliyor. İlgililere duyrulur
Hakan 3 ay önce
Hafta sonu şuski uyusun milleti perisan etain öğrencileri peeiean etsin SONRA DUYURU SOSYAP MEDYADAN YAPILDI DIYE 153 BEYAZ MASA SOYLUYOR GERIZEKLIMISINIZ HERKEWIN SOSYAL MEDYASIMI VAR HIZMETTEN YOKSUN URFA BUNDA DA PERISAN EEIN INSANLARI BELEDIYE SEN MEMLELETI 10 YIL GERI GOTURMEYE DEVAM ET BAKALIM ..KADRO YA BAKARSANIZ ANLARSINIZ OLAN UTFAYA
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?