banner14

banner69

Şanlıurfa'da dağıtılan kömürlere kalite kontrol!

Haliliye ilçesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılan kömürler, yetkililer tarafından yakılarak kalitesi kontrol ediliyor.

Yaşam 06.11.2019, 11:55 06.11.2019, 12:24
300
Şanlıurfa'da dağıtılan kömürlere kalite kontrol!
banner37

Şanlıurfa'da geçtiğimiz yıllarda "Vakıfların verdiği kömürler yanmıyor, millet taş dağıtmışlar" gibi şikayetlerin ve sosyal medya üzerindeki algıların üzerine yetkililer harekete geçti.

Haliliye ilçesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılan kömürler için yetkililer, kontroller yapmaya başladı.

Haliliye Kaymakamlığı, Haliliye Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Uğur Gönüllü ve Şanlıurfa Büyükşehir Muhtarlar Dernek Başkanı İ.Halil Haktankaçmaz, farklı noktalardan alınan numuneleri test etti.

Getirilen kömürleri sobada yakan Gönüllü ve Haktankaçmaz bu şekilde, vatandaşlara dağıtılan kömürleri kalitesini kontrol etmiş oldu.

BİHA

banner53
Yorumlar (3)
İbrahim Toprak 1 ay önce
Kalite kontrol yapılmış tamamda. Neticesi ne olmuş, onu da deyinde bilelim.
mehmet 1 ay önce
kaliteyi bırakın. kömürlerin içinden TAŞ çıkıyor TAŞ. buna bir el atın. yazık günah.
urfalı 1 ay önce
siz hangi çağı yaşıyırsunuz kalite testi böylemi yapılır. Biri bunlara yetkili labaratuar üzerinden analiz yapılıp analiz yetkili kurumlaraca numune alınara yaplması gerektiğini söylemeyi unutmuş olmalı.
siz suyu içerekmi analiz yapıyorsunuz hangi kafayı yaşıyorsunuz millete kalorisi düşük kömür dağıtıp ilkel bir şekilde dağıtıyorsunuz nerde bu yetkililer. yazık memleketin sahibi yok
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?