banner14

banner69

Oğullarını Urfa'daki saldırıda kaybettiler

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Viranşehir'de polis zırhlı aracına düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybeden Ömer Sönmez’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Yaşam 25.08.2016, 14:12 25.08.2016, 14:12
697
Oğullarını Urfa'daki saldırıda kaybettiler
banner37

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a giden Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Viranşehir'de hayatını kaybeden Elazığlı Ömer Sönmez'in ailesine de taziye ziyaretinde bulundu. 

Bakan Tüfenkçi Elazığ İl Emniyet Müdürlüğüne saldırdığı alanda incelemelerde bulunup, yaralıları ziyaret etti. Bakan hayatını kaybedenler içinse taziye ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bakan'ın ziyaret duraklarından biri de Sönmez ailesi oldu.

Bakan, 26 yaşındaki evlatlarını Viranşehir'deki bombalı saldırıda kaybeden acılı aileye başsağlığı diledi ve acılarına ortak oldu. 

Öte yandan saldırıda yaralanan 3 polisten biri Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Yaralı polisin hayati tehlikesinin bulunmadığı ancak tedavi için Ankara'ya sevk edildiği öğrenildi. 

 

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?