banner114

banner87

Haliliye’den öğrencilere yardım eli!

Haliliye Belediyesi yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.

banner100
Yaşam 11.09.2019, 10:50
Haliliye’den öğrencilere yardım eli!

Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında Haliliye Belediyesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ilçede önceden tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine çanta ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu. Yardımlar ailelerin öğrenci sayına göre yapılırken, hazırlanan çanta ve kırtasiye malzemesi ilk, orta ve lise düzeyinde hazırlandı.
 

banner85


Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, hazırlanan kırtasiye malzemelerini ailelerin herhangi bir güçlük çekmeden teslim alabilmeleri için adrese teslim uygulaması ile gerçekleştirdi. Yapılan yardımdan dolayı memnuniyetlerini dile getiren öğrenci ve aileleri, Haliliye Belediyesi ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

BİHA

banner53
Yorumlar (2)
Cemal Namık 6 ay önce
Emojili paylaşım hem ince hem de başarılı olmuş. Teşekkürler ajansurfa
Memet ağin 6 ay önce
iki defter bi kalem silgidenmi yardim ediyorlar 12 dersi var cocugun 12 kitap vermis oretmen beledyenin verdiyi iki defter yazklar olsun
banner123