banner114

banner87

Haliliye’de veda! Biri Siirt’e, biri Ankara’ya…

Haliliye’de görev yapan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hüseyin Tetik ve Çamlıdere Jandarma Karakol Komutanı Durmuş Berk, farklı illere tayin oldu.

banner100
Yaşam 21.06.2019, 09:35 21.06.2019, 09:38
Haliliye’de veda! Biri Siirt’e, biri Ankara’ya…
banner101

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde görev yapan Kamu İdarecileri, Siirt'in Baykan İlçesine tayin olan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hüseyin Tetik ve Ankara’ya tayin olan Çamlıdere Jandarma Karakol Komutanı Durmuş Berk onuruna Kaymakamlık tarafından verilen veda yemeğinde bir araya geldi.
 

banner85

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Haliliye İlçe Kaymakamı Ali Yılmaz “Kamu görevlisi olarak bizlere verilen her görevi yurdun her noktasında yapma görevimiz vardır. Bugün bu salonda iki arkadaşımızın veda yemeği için bir araya geldik. Kendileri İlçemizde görev yaptıkları süre içerisinde, devlete bağlı, vatan ve millet sevgisi ile hizmet ettiler. Bu bir nöbet değişimidir. Bu gün de kendilerini yeni görev yerlerine uğurlamak için bir araya toplandık. Ben kendilerine İlçemizde yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde aileleri ile birlikte huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
 


Haliliye İlçesinde görevli kamu kurumlarının idarecilerinin katıldığı veda yemeğinden sonra ilçeye yaptıkları hizmetler anısında; Kaymakam Ali Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan tarafından, Siirt’in Baykan İlçesine tayin olan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hüseyin Tetik ve Ankara’ya tayin olan Çamlıdere Jandarma Karakol Komutanı Durmuş Berk’e birer plaket takdim edildi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123