banner114

banner87

Engelli Mehteran Takımından anlamlı destek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli Mehteran Takımı, Barış Pınarı Harekatında Türk Silahlı Kuvvetlerine moral ve destek amaçlı konser düzenledi.

banner100
Yaşam 14.10.2019, 18:29 14.10.2019, 18:31
Engelli Mehteran Takımından anlamlı destek
banner101

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Engelli Koordinasyon Merkezi Mehteran Takımı, Büyükşehir hizmet binası önünde Barış Pınarı Harekatı anısına konser düzenledi. 22 engelli bireyin oluşturduğu Mehteran Takımı 9 marş seslendirerek vatandaşlardan büyük alkış aldı. Konsere katılım yoğun olurken, vatandaşlar anı ölümsüzleştirmek adına bol bol fotoğraf çektirdi. Duygu dolu anların yaşandığı konser sırasında vatandaşlar sürekli olarak tekbir getirerek, harekata katılan Türkiye Ordusuna destek verdi.
 

banner85

 

Konser sonrası duygularını dile getiren vatandaşlar, “Kalbimiz, ruhumuz sınırın öbür tarafındaki askerlerimiz için atıyor. Allah onların ayağını taşa değdirmesin. Bir an önce operasyonu tamamlayarak sağ salim ülkemize dönmelerini diliyoruz. Günün anısına böylesine bir konser düzenleyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e ve engelli kardeşlerimize çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

BİHA

banner53
Yorumlar (2)
Erkan 5 ay önce
Tebrik ederim, güzel organizasyon. Genç kardeşlerimize de başarılar dilerim
mehemt 5 ay önce
bir engelli olarak belediyenin engelliler ile yaptığı çalışmaları takdir ediyorum bu güzel kardeşlerimiz her şeyi hakk ediyorlar
banner123