banner14

banner69

‘Çocuk Evleri’ için kermes düzenlendi

Karaköprü Belediyesinde çalışan personeller, kültür merkezindeki usta öğreticiler ve öğrenciler tarafından hazırlanan ürünlerle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ‘Çocuk Evleri’ yararına kermes düzenlendi.

Yaşam 13.11.2019, 15:15
175
‘Çocuk Evleri’ için kermes düzenlendi
banner37

Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ‘Çocuk Evleri’ yararına kermes düzenlendi. Kermese Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra Vali Yardımcısı ve Karaköprü Kaymakamı Ufuk Akıl, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü temsilcileri, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, belediye meclis üyeleri ve davetliler katıldı.

Karaköprü İbrahim Tatlıses parkı içerisinde yapılan kermeste, belediyede çalışan personeller, kültür merkezindeki usta öğreticiler ve öğrenciler tarafından hazırlanan ürünler ve yöresel lezzetler sunuldu. Etkinlikte bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, belediyede görev yapan kadın personelin ve kültür merkezindeki kadın hocalarla kursiyerlerin el emeği yemekleriyle bir etkinlik düzenlendiğini kaydetti.
 


 

banner64
AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat da “Çocuklarımız yararına yapılan kermeste emeği geçen kadınlara çok teşekkür ediyorum. Karaköprü Belediyesi belediyeciliğin bu tür etkinliklerle belediyeciliğin sosyal, toplumsal yönlerini de ortaya koyuyor” diyerek yapılan etkinliğin öneminden bahsetti.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı ve Karaköprü Kaymakamı Ufuk Akıl yapılan etkinliğin öneminden bahsederek, “Bu güzel kermes için ürünler koyan kadınlara, emeği geçen herkese ve iştirak eden misafirlere çocuklar adına teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan da etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek, önemli bir organizasyon olduğunu dile getirdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Ahmet 6 gün önce
ŞANLIURFA modern olmalı ve heryana metro ile gidilmeli
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?