banner14

banner69

Beyazgül'den hem teşekkür hem yeni talep!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, uçak sefer sayıları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Şehrimize katkı sağlayan havayolu firmalarına şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyor, Ankara ve İstanbul dışındaki farklı şehirlere de sefer başlatmalarını bekliyoruz inşallah" dedi.

Yaşam 14.05.2019, 13:22 14.05.2019, 14:12
1006
Beyazgül'den hem teşekkür hem yeni talep!
banner37

Şanlıurfa'nın önemli sorunlarının başında uçak sefer sayısı konusunda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'den önemli bir açıklama geldi.

Sefer sayılarının arttığını ifade eden Beyazgül, Mart ayında 5 olan sefer sayısının Haziranda 9'a çıkacağını bildirdi. Beyazgül firmalara teşekkür ederek, "Şanlıurfa'mıza Haziran ayı sonunda; THY İstanbul seferini 4'e, Anadolujet de Ankara seferini 3'e çıkararak bir ilke imza atıyor. İlimizin Mart ayında 5 olan sefer sayısı Nisan'da 7'ye, Mayıs ayında ise 8'e yükseldi. Haziran sonunda ise THY, Anadolujet ve Pegasus ile İstanbul ve Ankara'ya günde 9 sefere çıkmış olacak. Sefer sayılarını arttıran firmalara teşekkür ediyorum" sözlerini kullandı. 

Teşekkürün ardından bir talepte de bulunan Beyazgül, "Şehrimize katkı sağlayan havayolu firmalarına şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyor, Ankara ve İstanbul dışındaki farklı şehirlere de sefer başlatmalarını bekliyoruz inşallah" diyerek farklı illere de sefer başlatılmasını istedi.
 

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (1)
azra 8 ay önce
Umarim her zamanki dersiniz faaliyetini göstermesin bunu çok duyduk faliyet yok
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?