banner14

banner69

Belediyeden DEDAŞ'a misilleme iddiası!

Şanlıurfa'da, DEDAŞ'ın belediyeye ait olan bazı şirketlerin elektriğini keseceği duyumu üzerine, belediye ekiplerinin DEDAŞ binası önünde çalışma yapacağı öne sürüldü.

Yaşam 03.09.2019, 14:11 03.09.2019, 14:38
5854
Belediyeden DEDAŞ'a misilleme iddiası!
banner37

Şanlıurfa'da belediye ekipleri DEDAŞ'ın önüne adeta set çekti.

DEDAŞ ekiplerinin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait bazı şirketlerin elektriğini borçları nedeniyle keseceği duyumu üzerine Büyükşehir Belediyesine ait ekiplerin de harekete geçtiği öne sürüldü.
 

banner64

Öğle saatlerinde meydana gelen olayda iddiaya göre; belediye ekipleri bu duyum üzerine DEDAŞ'ın hizmet binasının önüne gitti. Belediyeye ait kamyonlar, iş makineleri ve daha birçok araç DEDAŞ'ın giriş kapısında beklerken, ekiplerin kanalizasyon çalışması için orada oldukları öne sürüldü.
 

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (11)
Fahri Cumadar 3 ay önce
Hizmet kurumlarının bir birlerine borç takması, ardından bunun için halkın da zarar göreceği eylemlere girişmesi memleketimiz adına utanç verici.
Ebuzeyt celik 3 ay önce
Değerli arkadaşlar dedaş diyor ben yazarım kaçak elektrik var diyorsam vardır dediğim dediktir kanunda benim yasa tanımıyorum diyor
Gizli ajan 3 ay önce
Yiyin birbirinizi sonrada halkı s....in anasını satayım
Yılmaz Gültekin 3 ay önce
Dicle Elektirik herkesi vergiye bağlamış , kendinden başkasını tanımıyor ... ceza yazıyor, icra yoluyla el koyuyor, desteklemelere göz dikiyor daha ne yapsın ...Siyasiler görmüyor mu ???
Urfali 3 ay önce
Yine utandım yazıklar olsun urfammmm
Urfam 3 ay önce
Tedas guvenlikcileri bile terbiyesiz
Mustafa DENİZ Elektrik Elektronik Mühendisi 3 ay önce
Belediye kesinlikle haklıdır... Dedaş halkı sömürdüğü gibi belediyeyi de sömürebileceğini zannediyor. Belediyemizin yanında olmak gerekir bu davada
Urfalı 63 3 ay önce
Tedaş çığırından çıkmıştır Kiracının Bile kullandığı elektirigi Kendinin sattığıElektiriğin tahsilatını Mülük sahibinden tahsilata gidiyor Adalet bunun neresinde Yazık yazık ki ne yazık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?