banner114

banner87

Anasının kızı dedikleri bu olsa gerek!

MilliAnna adlı bu dünya tatlısı minik bir bebek, annesiyle birebir aynı doğum izini taşıyor. İkisinin de saçında beyaz bir tutam perçem bulunuyor.

banner100
Yaşam 14.11.2016, 14:03 14.11.2016, 14:03
Anasının kızı dedikleri bu olsa gerek!
banner101

 

 

 

Birçok insanın kalıtsal olarak vücudunun herhangi bir yerinde bulunan bir doğum izi var. Fakat bunlardan kaç tanesi, annelerinin doğum iziyle birebir aynı yerde ve aynı şekilde olabilir?

Güney Carolina'da yaşayan Brianna ve minik kızı MilliAnna'nın birebir aynı olan doğum izi, Boredpanda'da derlendi.MilliAnna adlı bu dünya tatlısı minik bebek, annesiyle birebir aynı doğum izini taşıyor.

banner85
 

İkisinin de saçında beyaz bir tutam perçem bulunuyor.  18 ay sonrasında daha da harika görünmeye başladı!

 

MilliAnna'nın saçları derideki ve saçtaki pigmentlerin beyazlaşması olarak bilinen poliozis adlı kalıtsal durumdan ötürü bu şekilde. "Büyük annem evlat edinildiği ve biyolojik ailesi ile hiç tanışmadığı için doğum izinin ne kadar geriye gittiğini bilmiyoruz. Bebeğimin de aynı doğum izine sahip olmasını umut ediyordum. Benden birkaç yaş küçük olan kız kardeşimde yoktu. Dolayısıyla MilliAnna'da da olup olmayacağını bilmiyorduk.Fakat doğum yaptığımda ve onu kucağıma verdiklerinde saçındaki beyaz doğum izini gördüm. O kadar mutlu oldum ki! Saçımın bu halinden hiç şikayetçi değildim. Bu doğum izini kendime özgü imzam olarak düşündüm her zaman. Kendime bu konuda her zaman güvendim. Kızımın da güzel ve özel olduğunu bilerek yaşamasını, başkalarının yorumlarına kulak asmamasını istiyorum. Onu, bu şekilde büyüteceğim."

 

banner53
Yorumlar (0)
banner123