banner14

banner69

Akçakale’de çiftçinin sorunları masaya yatırıldı

Akçakale Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ayhan, yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileriyle bir araya geldi.

Tarım - Hayvancılık 20.08.2019, 16:10
656
Akçakale’de çiftçinin sorunları masaya yatırıldı
banner37

Akçakale Ziraat Odası Başkanlığında bir araya gelen Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Tarım Müdürü yetkilileri, çiftçilerin sorunlarını masaya yatırarak çözüm arayışına girdi. Özellikle destekleme primlerinin düşürülmesinin ardından çiftçilerin yaşadıkları sorunlar ve pamukta oluşan haşerelere karşı çiftçilerin nasıl önlem alması konusunda çiftçilerin bilgilendirilmesi gerektiği vurgulandı.

banner64
Toplantıya katılan Akçakale İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileri de çiftçilerin, pamuklarda oluşan haşerelere karşı mücadele etmesi noktasında bilgi ve birikimlerini aktardı. Toplantı ile ilgili olarak bir açıklama yapan Akçakale Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ayhan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana çiftçilerimizin dertleriyle dertlendik, sorunlarını yetkili mercilere ulaştırmak için odamızın tüm imkan ve kaynaklarını seferber ettik. Her platformda bölge çiftçilerimizin yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bu günde odamızın yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Tarım Müdürlüğü yetkililerimizle bir araya gelerek, bölge çiftçimize daha çok nasıl hizmet ederiz istişaresinde bulunduk. Ben katılım gösteren yönetim kurulu üyelerime ve ilçe tarım müdürlüğü yetkililerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

İsmail ARSLAN-AKÇAKALE/AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?