banner14

banner69

banner78

Urfalı başkan, MHP'li vekil ile görüştü

Çevre ve Orman Derneğinin Şanlıurfalı Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, MHP Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan bir görüşme yaptı.

STK Haberleri 06.08.2019, 09:18
945
Urfalı başkan, MHP'li vekil ile görüştü
banner37

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan’ı makamında ziyaret ederek Çevre ve Orman Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Şanlıurfalı olan Başkan Söylemez, ziyaretle ilgili açıklamasında, “Mühendis alımlarında adil bir paylaşım konusunda her platformda orman mühendislerinin yanında olan değerli hocamız Sayın Prof. Dr. Sefer Aycan’a orman mühendisleri ve çalışanları adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Çevre ve Orman Derneği’nin Türkiye genelindeki çalışmalarının çok anlamlı olduğunu ifade eden Prof. Dr. Sefer Aycan ise, “Orman Mühendisleri ve Orman Muhafaza Memurları personel alımlarında mülakat istemiyor, bizim için devlet memuru olmak şereftir. Her Türk evladının da hakkıdır. Bu nedenle tüm memur alımlarında şeffaflık esas olmalı, mülakat olmamalı, KPSS puanı esas alınmalıdır” sözlerine yer verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
Kerim 5 ay önce
Telefon açıp görüşseydi.değermiydi görüşmek için o kadar yol gitmeye
urfalı 5 ay önce
yayıt faturası kabarık cıkar"
URFALIII 5 ay önce
urfanın 8 tene vekili bir işe yaramıyor mu gitmiş maraş vekiliyle görüşmüş
vekilsever 5 ay önce
bir de diyoruz urfa vekili bakan olsun ziiiirt
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?