banner14

banner69

banner78

Urfa'daki STK'lar bir araya geldi!

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren STK'lar, bayramlaşma programında bir araya geldi. Programa Suriyeli derneklerden de katılım oldu.

STK Haberleri 06.06.2019, 11:15 06.06.2019, 11:22
254
Urfa'daki STK'lar bir araya geldi!
banner37

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları (STK) geleneksel hale gelen bayramlaşma programında buluştu.

Şehitlik Çamlık'ta gerçekleşen programa Suriyeli derneklerden de katılanlar oldu.

Yine düzenlenen programa AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız'ın yanı sıra ilçe belediyelerinin yetkilileri de katıldı.
 


Düzenlenen programla ilgili açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, şunları söyledi:

"Şanlıurfa STK her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve baraberlik içinde yoğun bir katılımla bayramlaşma proğramımızı gerçekleştirdik.Ayrıca Suriyeli derneklerden de iştirak eden kardeşlerimiz  aramızdaydı.Şanlurfadaki bu birliktelik inşaallah tüm ülkemize ve dünyaya örnek olur.Kan ve göz yaşının son bulması temennisiyle tüm ümmmetin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

Bayram, İslâm barışının,yaygın iyilik ve kardeşlik duygularıyla hayatı etkilediği sevinç günleridir. Sevgi,saygı,muhabbet ve dayanışmanın esas olduğu bugünlerde,dargınlığa,kırgınlığa, öfkeye,husumete yer yoktur.Bu inanmanın,kul olmanın ruhumuza yayılan,oradan çevremize taşan serinliği,selâmetidir.İyiliğin, güzelliğin yaşanarak egemen olduğu böyle bir dünyaya,sadece bizim değil,bütün insanlığın ihtiyacı vardır. 
Tekrar tüm halkımızın Ramazan bayramını tebrik ediyorum.Daha nice bayramlarda buuşmak dileğiyle."

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (1)
Abdulkadir Canpolat ve 7 ay önce
Bu sivil toplum kuruluşları ne yaparlar memlekeketin hangi sorunu ile ilgilenirler yoksa Başkan desinler protokolda bulunsunlar diyemi buradan sayın vekilerede ayni soruyu soruyorum Şu Balıklı göl Hastahanesini hiç gördülermi FAKIBABA’nın baştabipliğinden sonra hızlı bakım yapılmadı bu soruyu Basınada soruyorum eskiler bilirler benim zamanımda olsa idi Sağlık Bakanını ayağa kaldırırdım Herkese Hayırlı Bayramlar.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?