banner14

banner69

banner15

banner70

ŞASEMKOM’da 10 yıl sonra yeni başkan!

ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş’ın istifa etmesinin ardından seçime giden dernek yeni başkanını seçti. Böylece dernekte 10 yıl sonra başkanlık koltuğuna yeni bir isim oturmuş oldu.

STK Haberleri 23.11.2019, 21:14 23.11.2019, 21:59
643
ŞASEMKOM’da 10 yıl sonra yeni başkan!
banner37

Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) bugün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı yaptı. 

 Faruk Akbaş, 30 Ekim 2019 tarihinde yaptığı açıklama ile dernek başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. "Kimseye kırgınlığım yok" diyen Akbaş, gençlerin önünü açmak için böyle bir karar aldığını açıkladı.

Bu gelişmenin ardından dernek bugün olağanüstü genel kurul toplantısı için toplandı.


Dernek üyeleri yeni başkanlarını seçmek için sandık başına gitti. Seçimde yeni görevi Kemal Sezer ve yönetimi devraldı. Böylece dernekte 10 yılın ardından başkanlık koltuğuna yeni bir isim oturmuş oldu.

banner8

AKBAŞ: ATEŞTEN GÖMLEĞİ GİYDİ

Yeni yönetimi tebrik eden eski başkan Akbaş, "Resmî devir teslim önümüzdeki hafta tüm esnafın ve dostlarımızın katılımıyla görkemli bir törenle yapılacaktır. Eminim ki bu yeni kadro çok güzel hizmetlere vesile olacaktır. Ben de esnafıma söz verdiğim gibi nerede ihtiyaç duyulursa her türlü desteği vereceğimi ifade ediyorum. Bu ateşten gömleği giyen kardeşim Kemal Sezer ve ekibine başarılar diliyorum" dedi.


YENİ YÖNETİM LİSTESİ

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?