banner14

banner69

banner84

banner87

banner89

Genel Başkan Urfa'da! Taziyeye geldi

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen'in kurucusu Mehmet Akif İnan'ın torunu Büşra'nın taziyesi Şanlıurfa'ya geldi.

STK Haberleri 12.09.2019, 09:54 12.09.2019, 10:30
Genel Başkan Urfa'da! Taziyeye geldi
banner37

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. 

İlk olarak Memur-Sen'in kurucusu Mehmet Akif İnan'ın torunu Büşra İnan'ın taziyesine giden Ali Yalçın, burada taziye dileklerini iletti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yalçın, "Elim bir trafik kazasında vefat eden ve Merhum Genel Başkanımız Akif İnan’ın torunu olan Büşra İnan için Şanlıurfa’da baba evine taziye bulunduk. İnan ailesine,yakınlarına tekrar başsağlığı diliyorum. “Büşra Öğretmenim” mekanın cennet olsun" dedi.
 

banner85

 

Yalçın, taziye ziyaretinin ardından Memur-Sen İl Teşkilatı ile bir araya geldi. Yalçın ve üyeler, burada toplu sözleşme ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Toplantıya Yalçın'ın yanı sıra Memur-Sen İl Başkanı İbrahim Coşkun ve Teşkilat Üyesi Ahmet Kaytan ile çok sayıda üye katıldı.

Toplantı ile ilgili bir paylaşım yapan Yalçın, "Memur-Sen Şanlıurfa teşkilatımız ile bir araya geldik. Mutabakatsızlıkla sonuçlanan 5.Dönem Toplu Sözleşme sonrası süreç ile ilgili istişarelerde bulunduk. Teşkilatımızın ağabeylerinden Ahmet Kaytan, Memur-Sen İl Temsilcimiz İbrahim Coşkun ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum" sözlerine yer verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Elnino 5 ay önce
Bu tipi urfaya sokmamak lazım.yanı dakilerse maşAllah.maşAllah maşAllah