banner14

banner69

banner78

Viranşehirspor için destek arayışı

Viranşehirspor Kulüp Başkanı İrfan Şeyhmusoğlu, yeni sezon öncesi Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Spor 10.09.2019, 13:16
471
Viranşehirspor için destek arayışı
banner37

Yeni sezon çalışmalarına devam eden Viranşehirspor, bu sene lige iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Viranşehirspor Kulüp Başkanı İrfan Şeyhmusoğlu, bu doğrultuda Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Ekinci’yi üzerinde ismi yazılı olan Viranşehirspor forması hediye eden Şeyhmusoğlu, yeni sezon için destek istedi. Şeyhmusoğlu buradaki açıklamasında şunları söyledi: “Viranşehirspor, tüm ilçenin takımıdır. Bizler de bu konuda tüm Viranşehirlilerden destek bekliyoruz. Belediye Başkanımız Salih Ekinci’ye üzerinde ismi yazılı bir forma hediye ettik. Kendisinden de destek bekliyoruz.”
 


Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ise forma için teşekkür ederek, yeni sezonda Viranşehirspor için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?