banner14

banner69

Takoran'da 'motosiklet' sesleri yükseldi!

‘Şanlıurfa TurkRidersChopper Club’ motosiklet grubunun Takoran Bahar sürüşü ve kampı etkinliğine kentten çok sayıda STK katıldı.

Spor 03.05.2019, 16:20 03.05.2019, 16:25
584
Takoran'da 'motosiklet' sesleri yükseldi!
banner37

‘Şanlıurfa TurkRidersChopper Club’ motosiklet grubunun Takoran Bahar sürüşü ve kampı etkinliğine Şanlıurfa Dağcılık İl Temsilciliği, Şanlıurfa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü ile Şanlıurfa İlgi Okulları Dağcılık ve Doğa Yürüyüşü Kulübü destek verdi.
 

banner64

27 Nisandaki ilk etkinlik, günübirlik kamp olarak Siverek ilçesi Ergen mahallesine bağlı mezrada gerçekleştirildi. Motosiklet grubu ve dağcılardan oluşan 25 kişilik grup mezrada kamp kurdu. Bu mezrada bir gün konaklayıp kamp ateşi yakan grup, 28 Nisanda Ergen'den Bakiköy'e geçerek doğa yürüyüşü ve Takoran Kanyonu tekne gezisi yaptı.
 


Etkinliğin ikinci günü Şanlıurfa’dan Takoran- Bakiköyüne gelen Şanlıurfa Vakfı yönetici ve üyeleri ile Urfadosk Spor Kulübüne bağlı doğaseverler, toplamda 50 kişiyle rehberliğini Urfadosk Spor kulübünün yaptığı doğa yürüyüşüne ve tekne gezisine katıldı.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?