banner14

banner69

İstanbul'da sürpriz görüşme! Ne konuştular?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, TFF Başkanı Nihat Özdemir’i Riva’da ziyaret etti. Görüşmenin içeriğine dair bir açıklama yapılmazken ziyarette Şanlıurfaspor’un içinde bulunduğu durumun ele alındığı iddia edildi.

Spor 22.11.2019, 10:40 22.11.2019, 10:55
806
İstanbul'da sürpriz görüşme! Ne konuştular?
banner37

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Başkan Nihat Özdemir’i ziyaret etti. Görüşmeye dair bir açıklama yapılmazken TFF Başkanı Özdemir’in sarı yeşilli takıma destek verip vermeyeceği takıma gönül veren taraftarlar tarafından merak konusu oldu.

TFF’nin Riva'daki idare merkezinde gerçekleşen ziyarette, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez ve Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu ile Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yer aldı.
 

banner64

 

Geçtiğimiz günlerde de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Şanlıurfasporlu futbolcularla bir toplantı yapacağı açıklanmış; ancak daha sonra toplantının yapılıp yapılmadığına ilişkin bir açıklama gelmemişti. TFF’deki bu toplantıda da Şanlıurfaspor’un durumunun ele alındığı iddia edildi.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
urfalı 2 hafta önce
beyazgül gendi işinden çoh her işe el atmış maşaAllah.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?