banner114

banner87

Haliliye'de mahalleler arası futbol turnuvası

Haliliye Belediyesi ile AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanlığı’nın işbirliğiyle ilçe genelindeki 32 merkez mahallenin yer aldığı mahalleler arasında futbol turnuvası başladı.

banner100
Spor 11.03.2017, 15:16 11.03.2017, 15:16
Haliliye'de mahalleler arası futbol turnuvası
banner101

Turnuvayla ilgili konuşan Başkan Fevzi Demirkol, “Bu sportif faaliyetlerimizde gençler ve gençlikle, hep el ele omuz omuza vereceğiz” dedi.

Düzenlenen futbol turnuvasının açılış maçında Başkan Fevzi Demirkol, AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanı Abdulhamid Karakeçili ve teşkilat üyeleriyle birlikte turnuvaya katılan gençlerle bir araya geldi. Gençlerle sohbet ederek, Haliliye Belediyesinin sportif faaliyetleriyle ilgili bilgiler veren Başkan Demirkol, turnuvanın gençleri kaynaştırma noktasında önemli bir etkinlik olmasına vurgu yaptı. Sultan Fatih Mahallesi ve Ertuğrul Gazi Mahallesi arasında oynanan maçın başlama vuruşunu da yapan Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak gençlerin bizim geleceğimiz olduğu bilinci içerisinde hareket ediyoruz. 32 merkez mahallemizde, 32 takım oluşturduk. Bu 32 takımın oluşturulmasında AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Teşkilatımız bizimle birlikte yer aldı. Başkanımız Sayın Abdulhamid Karakeçili’ye teşekkür ediyorum. İnşallah bu sportif faaliyetlerimizde gençler ve gençlikle, hep el ele omuz omuza vereceğiz. Takımlarımız, Haliliye Belediyemizin formalarıyla sahaya çıkacaklar.”

banner85

 

Gençlik Kolları Başkanı Karakeçili ise, “Haliliye Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Demirkol’a, bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sadece destek değil, yoğun programına rağmen yanımıza geldiler. Bize her zaman olduğu gibi destek oldular. Sadece spor alanında değil, gençliğin tüm faaliyetlerinde yanımızda olan, gerek nasihatleriyle, gerekse yol gösterici olması dolayısıyla Başkanımız Fevzi Demirkol’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123