banner14

banner69

Cumhuriye Mahallesi'ne spor kompleksi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Ceylanpınar Belediyesi'nin işbirliği ile yapımına başlanan Cumhuriyet Mahallesi Spor Kompleksi yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Spor 24.08.2016, 14:38 24.08.2016, 14:38
561
Cumhuriye Mahallesi'ne spor kompleksi
banner37

 

Ceylanpınar'da içerisinde futbol, voleybol, hentbol ve basketbol oyun alanlarının yer alacağı spor kompleksi tamamlandığında gençler sporla buluşacak.

Spor Kompleksi inşaat alanında incelemelerde bulunan Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. İlçeye güzel bir spor kompleksi kazandırılacağını ifade eden Bayol, yeni bir parkın da yapılacağı müjdesini verdi. 

Bayol, sözlerini şöyle sürdürdü: "Spor tesisini önümüzdeki günlerde faaliyete koyacağız. Bu tesisin hemen yanı başında da güzel bir aile parkı yapmayı planladık. Bununla ilgili projelerimiz tamamlandı. Bu alanın yapımına da önümüzdeki aylarda başlanacak. Bu günde devam eden çalışmaları yerinde incelemek ve gelinen aşamayı görmek için alanda incelemelerde bulunduk. İnşallah en kısa zamanda hem spor kompleksimizi hem de aile parkımızı halkımızın hizmetine sunacağız."

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?