banner114

banner87

Yıldız: Bu heyecan 31 Mart’ta sandıklara yansıyacak

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’nin seçim bürosunu ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

banner100
Siyaset 15.03.2019, 16:10
Yıldız: Bu heyecan 31 Mart’ta sandıklara yansıyacak
banner101

31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli’nin açtığı seçim bürosunu ziyaret etti.

Seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelen Yıldız, seçim bürosunu tıklım tıklım dolduran vatandaşların büyük ilgisini gördü. Seçim bürosu ziyaretinde Yıldız’ın yanı sıra ev sahibi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile misafirler yer aldı.

Vatandaşlara hitap eden Yıldız, coşkulu kalabalığa bakıldığında vatandaşların 31 Mart için kararını verdiğinin açık olduğunu dile getirdi. Yıldız, “Adaylarımızın açtığı seçim bürolarını ziyaret ediyorum ve her gittiğim büroda apayrı bir heyecan ve coşku var. Metin Başkanımızın bürosunda da çok büyük bir kalabalık ve heyecan görüyorum. İnşallah bu görüntü 31 Mart’ta sandıklara yansıyacak ve AK Parti’ye, millete karşı cephe alan ve birleşenlere en güzel cevap verilecektir. Bu güzel kalabalık için Metin Başkana ve büroyu tıklım tıklım dolduran gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

banner85

Baydilli de Yıldız’a ziyaretleri için teşekkür ederken, “Burada bugün kıymetli İl Başkanımız, İl Başkan Yardımcıları ve İl yönetim kurulu üyelerimiz büromuzda ziyaret ettiler. Kendilerine ve her gün büromuzu dolduran vatandaşlarımıza, kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Sizler her şeyin en iyisine, hizmetin en güzeline layıksınız. Biz de Allah’ın izniyle 31 Mart’ta tekrar göreve geldiğimizde Karaköprü’ye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123