banner14

banner69

Yıldız: Ak sevda daima 18 yaşında

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Partinin 18. kuruluş yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Siyaset 14.08.2019, 15:18 06.12.2019, 09:36
730
Yıldız: Ak sevda daima 18 yaşında
banner37

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız mesajında şu görüşlere yer verdi:
“14 Ağustos 2001 yılında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'nın liderliğinde ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla kurulan AK Parti'yi aziz milletimiz tek başına iktidara taşımıştır. Türkiye, AK Parti'nin iktidarda olduğu 18 yılda bir çok konuda çağ atladı. Eğitimde, sağlıkta, turizmde, sanayide, kısaca bütün alanlarda ülkemizi muassır medeniyet seviyesinin daha da üstüne çıkarmıştır. Nerde bir mazlum olduysa AK Parti orada oldu, nerde bir haksızlık olduysa AK Parti dimdik karşısında durdu, nerde bir yardım isteği duyduysa AK Parti hemen yanı başında bitti.

AK Parti'yi var eden ve yaşatan ruh, İstanbul'un fethinden Çanakkale’ye, İstiklal Harbinden 15 Temmuz'a kadar bu milletin iftihar vesilesi tüm dönemlerinin ruhudur. Bu parti sadece komşularımızda değil Balkanlar'dan Orta Asya’ya, Kuzey Afrika'dan Güney Asya’ya kadar dünyanın neresinde bir mazlum varsa hepsinin de akan gözyaşını silen eldir. Bu parti ötekileştirmelerin, dışlanmışların, öz yurdunda parya muamelesi görenlerin ümitle çarpan yüreğidir. 15 Temmuz gecesi, bir tarafta ihanetin kol gezdiği ve bir tarafta dirilişin yükseldiği o gecede hep birlikte şu gerçekleri gördük; bu millet varsa biz varız, bu ülke varsa biz varız, bu devlet varsa biz varız, bu bayrak varsa biz varız, bu ezanlar, bu salalar varsa biz varız. Bu vesileyle AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Rabbim, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun.”

BİHA

banner53
Yorumlar (2)
Refah lı 4 ay önce
Tek dertleri var. Partiye zarar gelmesin.dava diyorlar dava dedikleri ikbal ve menfaatleri.islama zarar gelmiş umurlarinda değil. Tek dertleri parti ve menfaatleri.dine zarar gelse umurlarinda deil.çunkü din ellerinde oyuncak.vatan oyuncak .bayrak oyuncak.din vatan bayrak la her türlü yosuzluk adaletsizligı ortüyorlar.zulm ediyorlar.Allah zalimin belasini versin.bu duaya amin demeyenlerinde,susup konusmayip dilsiz şeytan olanlarinda
Merdo 4 ay önce
18 senede bir bebek reşit olur yaşı gereği.memleket 18 senede harap oldu tayyip ve çapsız ekibi sayesinde
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?