banner14

banner69

Urfa vekilinin babasından Öcalan'a ziyaret

İmralı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Abdullah Öcalan, Kurban Bayramı'nda ailesiyle görüştü. Kendisini ziyaret edenler arasında Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan'ın babası da bulunuyordu.

Siyaset 13.08.2019, 08:42
5923
Urfa vekilinin babasından Öcalan'a ziyaret
banner37

PKK lideri Abdullah Öcalan'ın Kurban Bayramı'da ziyaretçileri oldu.

İmralı F Tipi Kapalı Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde bulunan Öcalan ve İmralı'daki diğer tutuklular Hamili Yıldırım, Ömer Hayri Konar ve Veysi Aktaş'ın aileleri bayram görüşü vesilesiyle İmralı'yı ziyaret etti.

Ziyaretçiler arasında Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan'ın babası Mehmet Öcalan da bulunuyordu. Bayram için eşi ve çocukları ile babasını ziyaret eden vekil Ömer Öcalan ardından babası Mehmet Öcalan'ın amcası ile görüşmek üzere yolcu etti.

Görüşmenin detayına dair başka bir ayrıntı paylaşılmadı.

AVUKATLARI DA DUYURDU

Asrın Hukuk Bürosu, Twitter hesabında yaptığı açıklamada "İmralı adasında bulunan müvekkillerimiz Sn.Abdullah Öcalan, Sn.Ömer Hayri Konar, Sn.Hamili Yıldırım ve Sn.Veysi Aktaş'ın aileleri bugün aile görüşü kapsamında müvekkillerimizle görüşme gerçekleştirmişlerdir" dedi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?