banner114

banner87

Kuş’a destek büyüyor

Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Hadidi aşireti mensubu İsmail Özbek’in seçim bürosu açılışına katılan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a seçim öncesi destek artıyor.

banner100
Siyaset 13.03.2019, 13:40
Kuş’a destek büyüyor
banner101

Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı İsmail Özbek, AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a destek amacıyla Eyüp Peygamber Caddesinde bir seçim bürosu açtı.

Seçim bürosu açılışına yoğun ilgi gösteren davetlilere teşekkür eden Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Hadidi aşireti mensubu İsmail Özbek, katılımlarından dolayı Başkan Adayı Kuş’a ve İlçe Başkanı Mehmet Moğol’a minnettarlık duyduğunu söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte katıldığı seçim bürosu açılışında Eyyübiyelilerin sevgi selinde bulunduğu Kuş, “İsmail Özbek kardeşimize açılışından dolayı teşekkür ediyoruz. Biz normal bir açılış beklerken mitinge dönüşmüş bu açılışımız. Seçimlere çok az kaldı. Benim için değil Cumhurbaşkanımız için bu seçimleri çok önemsiyoruz. İnşallah 31 Mart gecesi güzel bir sonuçla seçimlerden galip çıkacağız” dedi.

EV TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR 

Eyyübiye Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde ev toplantılarına devam ediyor. Kuş, Hayati Harrani Mahallesinde Yasin Yeşil’in hazırladığı toplantıya katıldı.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123