banner114

banner87

Kuş, sözünü tuttu! İlk maaşıyla...

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçtiğimiz günlerde yağan yağmura aldırış etmeden temizlik görevine devam eden Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Şemsi Çoban’ı, ödüllendirdi.

banner100
Siyaset 16.05.2019, 13:44 16.05.2019, 13:51
Kuş, sözünü tuttu! İlk maaşıyla...
banner101

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçtiğimiz günlerde yağan yağmura rağmen temizlik görevini sürdüren ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan temizlik personeli Şemsi Çoban’ı ödüllendirdi. 

Eyyübiye Belediyesi bünyesinde görevli olan temizlik personeli Çoban’ın, Balıklıgöl yerleşkesindeki gece mesaisinde, yağan yağmura rağmen temizlik görevine devam etmesi sosyal medyada büyük beğeni toplamıştı.

Takdir toplayan temizlik personelinin bu hareketi karşısında duyarsız kalmayan Kuş, sosyal medya hesabından, "Olumsuz hava koşullarına rağmen görev bilincinin verdiği sorumlulukla işini severek yapıp mesaisine devam eden, koca yürekli mesai arkadaşımı kutluyorum. Bu kardeşimize alacağımız ilk maaştan ikramiyesini ben vereceğim” açıklamasının ardından, ilk maaşından temizlik personeli Çoban’a cumhuriyet altını hediye etti.

banner85


Hediyesini alan temizlik personeli Çoban da Kuş’a teşekkür etti.

Eyyübiye’yi birlikte inşa edeceklerini belirten Kuş, "Daha öncede ifade ettiğimiz gibi, Eyyübiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz ve hep birlikte yöneteceğiz. Değerli personelimizin dediği gibi onlar bizlere karşı hiç mahcup olmazlar, bizler Allah’a mahcup olmak istemiyoruz. Birde bizleri bu göreve getiren Eyyübiye halkına mahcup olmak istemiyoruz. İnşallah bütün çalışan kardeşlerimiz sizlerin göstermiş olduğu performansı gösterirler. Herkesin kendi alanında göstereceği performansla başarıyı yakalarız. Eyyübiye’yi inşallah layık olduğu yere birlikte getiririz. Gerçekten de şükranlarımı iletiyorum senin gibi çalışkan, dürüst bir personelimiz, değerli bir amcamız olduğun için" dedi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123