banner14

banner69

Karaköprü’de mahalle başkanları buluştu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, ilçe mahalle başkanlarıyla toplantıda bir araya geldi.

Siyaset 02.10.2019, 10:28
153
Karaköprü’de mahalle başkanları buluştu
banner37

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti İlçe Başkanlığında merkez mahalle başkanlarıyla toplantıda bir araya geldi. Toplantıda AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, belediye meclis üyeleri ve AK Parti Karaköprü ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı. 
 

banner8

Mahalle başkanlarına Karaköprü'de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Baydilli, “Mahalle Başkanlarımız vatandaşın içinde olan, mahallelerindeki sorunları gören gözlerdir. Bu konuda mahalle başkanlarımızla bir araya gelerek sohbet ettik ve istişarelerde bulunduk. Mahallelerimizin belediyeden beklentilerini, taleplerini kendilerinden dinledik ve mahallelerimizdeki çalışmalarımızı anlattık. Mahalleleri için bizimle istişarede olan ve mahallenin sorunlarını bize ileterek çalışmalarımızda yardımcı olan mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 


 

Toplantının ardından mahalle başkanları hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?