banner14

banner69

İmamoğlu'ndan Urfalı müdür için flaş açıklama!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Şanlıurfalı İSBAK Genel Müdürü Bahaddin Yetkin ile ilgili eleştirilere yanıt verdi: "Başarı, beceri ve liyakat kısmı ile ilgilendik."

Siyaset 09.08.2019, 16:19 09.08.2019, 16:42
1100
İmamoğlu'ndan Urfalı müdür için flaş açıklama!
banner37

Şanlıurfalı olan İSBAK Genel Müdürü Bahattin Yetkin’in sosyal medya paylaşımları nedeniyle eleştirilmesine yanıt veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Daha önce sahada konuştuğumuz gibi siyasi ve bunun gibi bir takım unsurlara takılmadık. Başarı, beceri ve liyakat kısmı ile ilgilendik" dedi.

İmamoğlu açıklamasında, "Şunu söyleyeyim arkadaşlarımızın yaptığı incelemeler liyakat ve tecrübe üzerineydi ve bu kavramlar üzerinden hareketle tercihler yapıldı. Bize sunuldu. Biz de detayı ile inceledik baktık. Arkadaşlarımızla sohbet ettik. Daha önce sahada konuştuğumuz gibi siyasi ve bunun gibi bir takım unsurlara takılmadık. Başarı beceri ve liyakat kısmı ile ilgilendik atamalar da bu yönde yapıldı. Devam etme kararı verdiğimiz bir kısım arkadaşlarımızla devam ediyoruz” sözlerine yer verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
URFALI 4 ay önce
FAKİİİ Yİ DE AL EKREM
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?