banner14

banner69

Erdoğan il başkanlarına seslendi: Oyumuz düşmüşse...

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan aralarında AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın da olduğu gruba hitap ederek "Şayet bir yerde oyumuz düşmüşse, hele hele milletvekili ve belediye başkanı sayımız azalmışsa, hiçbir şey yok gibi hareket edemeyiz. Teşhisi doğru koyacağız" dedi.

Siyaset 20.11.2019, 13:35
378
Erdoğan il başkanlarına seslendi: Oyumuz düşmüşse...
banner37

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir konuşma yaptı.

AK Parti 7’nci Olağan Kongre sürecinin takvimine uygun şekilde sürdüğünü belde, ilçe ve il kongrelerinin 2020 yılı sonuna kadar tamamlanacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’ni dinamik bir yapı olduğunu, yeni görev alan, görev değişikliği yapan partililerin bu dinamizmin bir parçası olduğunu söyledi.

2018 ve 2019 seçimlerinin sonuçlarından gereken derslerin çıkartılmasının önemine işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şayet bir yerde oyumuz düşmüşse, hele hele milletvekili ve belediye başkanı sayımız azalmışsa, hiçbir şey yok gibi hareket edemeyiz. Bu tür yerlerde önce teşhisi doğru koyacağız, sonra da en ideal çözümü hayata geçireceğiz” ifadesini kullandı.


"SİZE GÜVENİYORUM"

Küresel ve bölgesel düzeyde Türkiye’nin haklarını savunmakta, ekonomi ve demokrasiyi geliştirmekte kararlı olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Demokrasiyi, ekonomiyi, güvenliği, altyapıyı hep birlikte ne kadar ileriye taşıyabilirsek, ülkemizin geleceğini o derece aydınlık hâle getirebiliriz. Bunun için 2023 hedeflerimize sıkı sıkıya sahip çıkıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Türkiye’nin geleceğinin de partisi olduğunu ifade ederek, “Sizler partimizi ne kadar iyi temsil eder, milletimizle olan bağını ne kadar güçlendirirseniz ülkemiz de hedeflerine o kadar hızlı ve kararlı bir şekilde yürüyebilir. Bu konuda ben sizlere güveniyorum” sözlerine yer verdi.

banner64

AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANI DA ANKARA’DA


Toplantıda AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız da yer aldı. Başkan Yıldız Ankara temaslarında ayrıca Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında yapılan il başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıda 7’nci olağan kongre süreci ve gündemdeki konuları değerlendirildi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (6)
urfalı 3 hafta önce
diğer başkanlar çalışıyor bizimkisi ancah poz versin
nabi 3 hafta önce
26 dönemde urfanın 12 milletvekilliği kontenjanından 9 tanesi AK Partiyken 27. dönemde 14 miletvekilinden 8'i AK Parti bu nasıl başkanlık. belediye başkanının arkasından gitmeyle olmaz bu işler
urfa şeniği 3 hafta önce
bu başkanın ne özelliği var? hala bu koltukta oturuyor?
Urfalı zaza 3 hafta önce
Asıl düşüş ilk seçimlerde yaşanacak. Böyle devam ederse ülke olma vasfını yitireceğiz.
Serdar 3 hafta önce
Daha çok düsecek.yolsuzluk adaletsizlik debdebe ısraf. Anavatan partisi gibi olacak.bunlar iyi gunleriniz
beski yıldırım 3 hafta önce
beski yıldırım yönetimden