banner14

banner69

Cumhurbaşkanı öldürülen terörist sayısını açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuşuyor.

Siyaset 10.10.2019, 13:14 10.10.2019, 14:04
260
Cumhurbaşkanı öldürülen terörist sayısını açıkladı!
banner37

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuşuyor.

Gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, Barış Pınarı Harekatında öldürülen terörist sayısını da açıkladı.

Erdoğan, "Harekatta şu ana kadar 109 terörist öldürüldü" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları şu şekilde:

“Ülkemizin yükselişini durdurmak için sahnelenen her senaryonun amacı; Türkiye’yi yeniden kendi içine kapatmak, enerjisini ve zamanını boşa harcatacak işlerle uğraştırmaktı. Biz işte bu tuzağa düşmeyerek asıl hedeflerimizden asla şaşmadık.

banner64
Barış Pınarı’nın amacı, Suriye’nin toprak bütünlüğü ve siyasi birliğine katkıda bulunmaktır. Suriye topraklarının dörtte biri PKK-YPG terör örgütünün işgali altındayken ne toprak bütünlüğü ne de siyasi birlikten söz edilemeyeceği açıktır.

Suriye topraklarındaki gerçek işgalcilere ses edemeyenlerin, Türkiye’nin meşru haklarını koruma konusundaki adımlarına karşı çıkması, en basitinden bir acziyet, bir teslimiyet ifadesidir.

Askerimizin karşısına çıkacak yüreği olmayanlar, boş buldukları yerlerde sivillere saldırarak gerçek yüzlerini ortaya koyuyorlar. İnşallah bu yılanların hepsinin de başını en kısa sürede ezeceğiz.

Bizim planımız, herkesin yeniden kendi evine dönebilmesidir. Araplar, Kürtler, Türkmenler, Süryaniler diğer etnik ve dini gruplar kendi evlerine dönecektir. Böylece bölgeyi, bozulmaya çalışılan demografik zenginliğine yeniden kavuşturacağız.

DEAŞ’ın en çok tehdit ettiği ve zarar verdiği ülkelerden biri de Türkiye’dir. Hiç kimsenin DEAŞ’la mücadele konusunda ülkemize söyleyecek tek sözü olamaz."

AYRINTILAR GELİYOR...

banner53
Yorumlar (0)