banner114

banner87

Ceylanpınar Belediye Başkanı ile ilgili yeni gelişme!

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak'ın başkanlığının düşürülme nedeni belli olurken, yeni başkanın nasıl seçileceği konusunda da yeni gelişmeler oldu.

banner100
Siyaset 12.12.2019, 17:27 12.12.2019, 17:42
Ceylanpınar Belediye Başkanı ile ilgili yeni gelişme!
banner101

Şanlıurfa'da uzun süredir görevden alınacağı konuşulan AK Partili Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak ile ilgili karar verildi ve Aksak, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) kararı ile görevinden alındı.

Bu gelişmenin ardından Aksak'ın neden görevden alındığı merak edilirken, bu soru da yanıt buldu. Aksak'ın 18 yaşından küçükken ruhsatsız silah bulundurmaktan aldığı 2 yıl 9 ay hapis cezası nedeniyle mazbatasının alındığı öğrenildi.

banner85
BAŞKAN KİM OLACAK?

Öte yandan Aksak'ın görevden alınmasının ardından merak edilen bir diğer konu da yeni başkanın kim olacağı. Kamuoyunda bu soru gündeme gelirken, yeni bir seçim yapılmayacağı, Ceylanpınar Belediyesi Meclis üyelerinin kendi aralarından bir başkan seçeceği öğrenildi.

BİHA

banner53
Yorumlar (5)
Cuma karadal 3 ay önce
Aklını kullanıp oorda oturacaktı ATİLLA ailesi ile uğraşmayacaktı
Davut çakar 3 ay önce
Gorevden alinmasi gereken ekrem imamogludur ama maalesef devlet geregini yapmiyor halk olarak bunu biliyoruz ama maalesefbazen devlet in elinden bir şey gelmiyor c.pinar halkı olarak üzgünüz!!
Bilal deniz ceylanpınar 3 ay önce
Valla benim düşüncem ceylanpınara vali atansın bizim hakkımızdan ancak o gelir öyle beş kuruşa yaramaz insanlarız çünkü çok kalitesiz bir milletiz bir birimizi 5 kuruşa çok çabuk satıyoruz tüfü
.. 3 ay önce
Benim yorumum.haziranda secim olur
Adım yok adım bu 3 ay önce
Aday yaparken hiç mi bakmadılar geçmişine siciline böyle olacağını bile bile neden yaptılar? Bunlar oyun mu?
banner123