banner114

banner87

Canpolat’tan Tes –İş sendikasına ziyaret

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdürüyor.

banner100
Siyaset 13.03.2019, 16:24
Canpolat’tan Tes –İş sendikasına ziyaret
banner101

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat seçim çalışmaları kapsamında Tes – İş Şanlıurfa Şube Başkanı Erol Düzme ve Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı’yı ziyaret etti.

Ziyarette açıklama yapan Tes – İş Şanlıurfa Şube Başkanı Erol Düzme, “Haliliye Belediye Başkan Adayımız, Mehmet Canpolat kardeşimiz bizi ziyarete geldi. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Şu anki Belediye Başkanlığı seçim sürecinde kendilerine başarılar diliyoruz, Allah yardımcısı olsun” dedi.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretlerimiz hasebiyle TES-İŞ Sendikası’na misafir olduk. Sağ olsun başkanımız ve değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız bizi çok güzel karşıladılar. Hem projelerimizi konuştuk, hem Şanlıurfa’mızı, hem Haliliye’mizi, geleceğimizi. İnşallah hep birlikte geleceğimizin imarı ve inşasında Şanlıurfa için, Haliliye için hep birlikte omuz omuza çalışacağız. Bize göstermiş oldukları ilgi ve teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz, saygılarımı sunuyorum” dedi.

VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYARETİ

Canpolat Tes – İş Şanlıurfa Şube Sendika ziyaretinin ardından Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı’yı ziyaret etti. Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürü Ali Palalı ziyaret ile ilgili olarak, “Bugün AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat bizleri ziyaret etti. Öncelikle kendisine bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Kendisine başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.  

Canpolat ise “Vakıflar Bölge Müdürü Ali Palalı ve personellerini ziyaret ettik. Haliliyemiz için düşündüğümüz projeler hakkında istişare ettik. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek sözlerine son verdi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123