banner14

banner69

Canpolat: 31 Mart akşamı zaferimizi ilan edeceğiz

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’a destek büyüyor. Ziyaretlerini sürdüren Canpolat, “Hemşerilerimizin inancı gösteriyor ki; ‘tevazu, samimiyet ve gayretle’, 31 Mart Yerel Seçimlerinde inşallah, AK Partimiz Haliliye’mizde zafere ulaşacaktır” dedi.

Siyaset 14.03.2019, 17:02
397
Canpolat: 31 Mart akşamı zaferimizi ilan edeceğiz
banner37

31 Mart Yerel Seçimleri için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti Haliliye ilçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Son ana kadar durmak yok, yola devam. Şimdi de ŞeyhÇoban kırsal mahallemizdeyiz. Ev ziyaretlerimize devam ediyoruz.Gönül Belediyeciliği projelerimizi hazırladık. Haliliye'mize ve Şanlıurfa'mıza hayırlı olsun. Her gittiğimiz yerde hem kendimizi, hem yapacaklarımızı anlatıyoruz, vatandaşlarımızın varsa önerilerini de dinliyor ve not alıyoruz. Haliliye için elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Hemşehrilerimizin misafirperverliği, sevgi ve teveccühleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

‘14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN’

Daha sonra, AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat ile birlikte, Şanlıurfa Tabip Odası’nı ziyaret ederek, doktorlar ve sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı‘nı kutladıklarını belirten Canpolat, “Sohbet tadında sıkıntılarını dinleyerek, çözüm yollarını ve yapacağımız hizmetleri anlattık. Gece-gündüz, meşakkatli mesleklerini insan onuruna yakışır şekilde, verilen görevleri zamanında ve tam olarak yerine getirmeye çalışan, sağlık hizmetlerinin ülkemizde ve şehrimizde en üst seviyeye çıkarılması için insan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan başta Doktorlarımız olmak üzere ve bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun” dedi.

‘TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRETLE ZAFERE ULAŞACAĞIZ’

“Önce Millet, Önce Memleket” diyerek çıktıkları kutlu yolda gönüllere girmeye devam ettiklerini belirten Canpolat, “Hemşerilerimizin inancı gösteriyor ki;‘tevazu, samimiyet ve gayretle’, 31 Mart Yerel Seçimlerinde inşallah, AK Partimiz Haliliye’mizde zafere ulaşacaktır” diye konuştu.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?