banner14

banner69

Akçakale Belediye Başkanından destek açıklaması!

Kentte başlatılan 'Yemyeşil Urfa' kampanyasına bir destek de Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya'dan geldi.

Siyaset 15.08.2019, 17:44 15.08.2019, 17:53
1056
Akçakale Belediye Başkanından destek açıklaması!
banner37

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılında ormanlık alanlar için başlatılan "Yemyeşil Urfa" kampanyasına tam destek verdiğini açıkladı.  

banner8
Yalçınkaya yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Küresel ısınmanın insanlığı tehdit eder duruma geldiği bir zamanda, çoraklaşmış bu coğrafyada başlatılan bu kampanyayı çok anlamlı buluyorum. Özellikle gelecek nesillerimizin daha yeşil bir doğada mutlu bir hayat sürmek için ağaç ekme kültürünü çocuklarımıza aktarmak, en anlamlı miras olarak görüyorum. Değerli eğitimci hocalarımızın başlatmış oldukları 'Yemyeşil Urfa' kampanyasına Akçakale Belediyesi olarak tam destek verdiğimi beyan ediyor, bütün Şanlıurfalı hemşerilerimin bu kampanyaya destek vereceklerini umut ediyorum" dedi.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Egitimci 4 ay önce
Sayın başkan Destek açıklaması tamam. Peki eyleme dönüşme safhasında belediyenin icraatları olacak mı. Dört gozle bekliyoruz.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?