banner114

banner87

AK Partili Yıldız’dan Kılıçdaroğlu’na tepki mesajı!

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, katıldığı bir açılışta ‘Erdoğan’ı indireceğiz diyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

banner100
Siyaset 22.11.2019, 14:46
AK Partili Yıldız’dan Kılıçdaroğlu’na tepki mesajı!
banner101

Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

banner85
“Ana muhalefetin başı olan zat bugün Atatürk Yükseköğrenim Kız Yurdu açılışında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alarak, hadsizce ‘Erdoğan'ı İndireceğiz’ ifadesini kullanıyor. Yanında duran kızımız bile yüz ifadesiyle bu söyleme tepki gösteriyor. 2002'ye kadarki hastane kuyruklarını, ilaç kuyruklarını, ölülerinin cenazesini alamadığı Türkiye’yi hatırlayın....

2002'den beri 17 senedir her yeri, en ücra köşesine kadar hizmeti götüren, yeni Türkiye'nin mimarı Recep Tayyip Erdoğan'ı SGK'yı bile batıran bu zihniyete yedirmeyeceğiz. Bugün her geçen gün büyüyen, güçlenen ve gelişen Türkiye'ye ket vurmaya çalışan herkesi, her türlü oluşumu ve her türlü kirli zihniyeti aziz milletimizle birlikte nasıl ki Malazgirt’te, Sakarya'da, Çanakkale'de ve 15 Temmuzda geçit vermedik, bundan sonrada geçit vermeyeceğiz.”

BİHA

banner53
Yorumlar (8)
Ramiz 3 ay önce
Kardesim adam siyasetçi zaten vazifesi onu indirip yerine gelmek kafan hiç çalışmıyormu.sizin yaptiginiz siyaset deil asıl.
Osman 3 ay önce
Hey rahmetli özal hey
Fikir hürriyeti din ve vicdan hürriyeti için ne bedeller ödedin.bu akp zihniyeti hepsini bozuk para gibi harcadı
Ramiz 3 ay önce
Sen ne diyon ya
Murat 3 ay önce
Harbiden geri zekalı dıyecem ama o insanlarda saygısızlık olur
Eyyüp 3 ay önce
Bu memlekette demokrasi var bahattin efendi.isteyen istedigini söyler.şiddete başvurmadığı sürece fikir beyan etme hürriyeti var.öyle senin gibi sırıtarak siyaset yapan da görmedik
urfalı 3 ay önce
seçimle kazanacak olsa indireceğiz tabirini kullanmaz sizlerin iq su ne kadar çok merak ediyorum. zaten kk nın kazanma gibi bir derdi yok onun için Reisi indirmek kazanmak demek ama siyaetin s sinden anlamayanlar klavye siyasetçisi olmuş.
Denizedalan 3 ay önce
Belliki şer odakları yine bi darb3nin peşinde nerden biliyorsun şirdan biliyorum türbanlılara saldırmaktan şortlulara saldırmaktan tahtakılıcın onu indirecegiz demesinden bunu 15 temmuzdan evvel iyi parti başkanı meral akşenerde söylemişti.Birde hdp ermeni vekili garo'da süleyman soylu bey efendiye gideceksiniz diyor bunların hepsi aynı ağızdan konuşuyor ama hiç şansları yok.
Zarar 3 ay önce
Daha öncede dedim Bahattin bey ak partiM için zarar
banner123