banner14

banner69

AK Partili Kandemir, ilçe teşkilatları ile görüştü (Güncellendi)

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Şanlıurfa'daki temasları kapsamında ilçe belediye başkanlıklarını ziyaret etti.

Siyaset 05.11.2019, 15:32 05.11.2019, 21:26
62
AK Partili Kandemir, ilçe teşkilatları ile görüştü (Güncellendi)
banner37

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. 

İlk olarak Viranşehir ilçesine geçen Kandemir, burada Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleri ile buluştu. 
 


 

Gerçekleşen görüşmelerin ardında AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığının yeni binasının açılışı yapıldı. 
 


 

Buradan Ceylanpınar ilçesine geçen Kandemir, AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kandemir, teşkilat üyeleri ile görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 


 

Harran ve Akçakale belediye başkanlıklarını da ziyaret eden Kandemir akşam saatlerinde ziyaret için merkeze gelerek Sakıp'ın Köşkü'nde merkez ilçe belediye başkanı ve AK Parti Urfa teşkilatı ile buluştu.

 

Kandemir'e AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat ve partililer eşlik etti 

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
urfa 1 ay önce
il yönetimi ilçe yönetimleri değişsin.il binmasına gidin görün bir vatandaş gitsin yönetimdekiler nasıl özellikle il yardımcıları torpil sağlık işçisi alımında torpilleri unutmadık
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?