banner14

banner69

banner84

banner87

banner89

AK Parti Şanlıurfa'da istişare toplantısı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından Değerlendirme ve İstişare Toplantısı yapıldı.

Siyaset 13.09.2019, 15:07 13.09.2019, 16:53
AK Parti Şanlıurfa'da istişare toplantısı
banner37

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız'ın başkanlığında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün de katılımıyla parti ilçe başkanları bir araya geldi.

banner85
Olağan Değerlendirme ve İstişare Toplantısında birlik ve beraberlik mesajı verildi. Beyazgül "AK Teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde Peygamberler şehri Şanlıurfa'mızın gelişimi ve dönüşümü için çalışacağız" dedi.

Başkan Yıldız ise toplantıya dair yaptığı açıklamada "Hep birlikte Peygamberler Şehri Şanlıurfa’mız için daha çok çalışmaya gayret edeceğiz" ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (2)
Yusuf kara 5 ay önce
Akp istedigi toplantiyi yapsin nafile.bitiş ve tükenişiniz yakındır.kaybettiniz kibirli rüşvetçi hırsız davasız yalancı ve zalimsiniz.Allah belanızı verecek
URFA SEVDALISI 5 ay önce
NEYİN TOPLANTISI HANGİ MEGA BÜYÜK PROJEYE İMZA ATILIYOR ŞEHİRDE HALKA AÇIKLASINLARDA BİLELİM BIKTIK YILLARDIR TOPLANTI ADI ALTINDA İÇİ BOŞ ÇÖZÜMSÜZ ŞEHİRİN SORUNLARINDAN UZAK TOPLANTILARDAN BİR GÜN GÖRMEDİK DAHA ŞU ŞU BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK BU BÜYÜK YATIRIMCIYI BU BÜYÜK PROJEYİ ŞANLIURFAYA KAZANDIRDIK DİYE DAHA BİR TOPLANTIDAN ÇIKMIŞ ŞEHİR ADINA FAYDALI BİR KARAR GÖRMEDİK DOYDUK ARTIK BU İÇİ BOŞ TOPLANTILARDAN YAZIK OLAN URFAYA OLUYOR BATI İLLERİNDEN ARAMIZDAKİ GELİŞMİŞLİK MAKASI GİTGİDE AÇILIYOR ŞEHİRE YATIRIM GELMESİ ADINA KAFA YORACAĞIMIZA GÜNLÜK ANI KURTARMA İŞLERİN PEŞİNE DÜŞMÜŞÜZ YATIRIM PROJE GELİŞME ANLAMINDA MALESEF BİZ BU KAFAYLA ÇOK 81.Cİ OLURUZ SAHİPSİZİN SAHİBİ ALLAHTIR İNŞALLAH BİR GÜN BU ŞEHİRİNDE KADERİ DEĞİŞİR MAKUS TALİHİNDEN KURTULUR DİYE UMUD EDİYORUZ..