banner14

banner69

banner15

banner70

AK Parti Karaköprü'de istifa!

AK Parti Karaköprü İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi istifa etti. İstifasında hakkında çıkan dedikodu ve iftiraları gerekçe gösterdi.

Siyaset 14.11.2019, 20:36 14.11.2019, 21:40
3094
AK Parti Karaköprü'de istifa!
banner37

AK Parti Karaköprü Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Kübra Bebek Kütük istifa etti.

2016 yılından bu yana yönetim kurulunda görev yürüten Kütük, istifasını 2 hafta önce AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığına sundu. İstifa etmesinin ardından ise iftira ve dedikodu olduğunu belirtti.

Kütük istifa dilekçesine "Kadın Kolları Yönetim Kurulundan AK Parti siyasetine, davasına uygun olmayan ve kendi şahsım üzerinden yapılan iftira, dedikodu, yıpratma ve belaltı siyaset yapmalarından ötürü gördüğüm luzüm üzerine istifa ediyorum" diye yazdı.

banner64
Sosyal medya üzerinden de istifasına dair paylaşımlarda bulunan Kütük, İlçe Başkan Yardımcısının kendisine yönelik iftiralarda bulunduğunu iddia etti. 

İşte Kütük'ün o paylaşımları:

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (4)
Urfalı zaza 3 hafta önce
Akp yi Alçak Kara Parti haline getirdiler.
ş.urfalı 3 hafta önce
bu konuya her kes duyarlı olması lazım hak yerini bulsun örtbas edilmesin.
özel 3 hafta önce
karaköprü ilçe başkanı iyiydi.şuanda karkaöprü soğumuş özlelikle oy pozansiyeli düştü.eski ilçe başkanı istifa ettiçistifa ettirdiler.
F.kaya 3 hafta önce
Bir parti teşkilatı bu hale gelmişse o partinin bu şehire yapacak hizmeti kalmamış demektir. Birde dinden imandan bahsederler, yazıklar olsun.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?