banner114

banner87

AK Parti İlçe Başkanından Kandemir’e 'özel' hediye!

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e Karaköprü’nün sembolü olan ‘nar’ biblosu hediye etti.

banner100
Siyaset 06.11.2019, 09:59
AK Parti İlçe Başkanından Kandemir’e 'özel' hediye!

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve yönetim kurulu üyeleri, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı-Ar-Ge Başkanı Hamza Dağ ile bir araya geldi.

İl Başkanı Bahattin Yıldız ve ilçe başkanları ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkanı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, teşkilat çalışmaları ve Şanlıurfa’nın durumu hakkında bilgi alıp sohbet etti.
 


banner85
 

Ziyaret sırasında Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e Karaköprü’nün sembolü olan ‘narbiblosu hediye etti.
 


 

Yapılan görüşmelerin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, AK Parti heyetini GAP Havaalanından Ankara’ya uğurladı.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123