banner14

banner69

banner78

AK Parti İl Koordinatörü Urfa'daki çalışmasını tamamladı!

Şanlıurfa'ya gelen AK Parti İl Koordinatörü Orhan Karasayar, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ile birlikte kent merkezi ve ilçelerdeki temaslarına devam ediyor.

Siyaset 16.11.2019, 09:54 16.11.2019, 10:16
251
AK Parti İl Koordinatörü Urfa'daki çalışmasını tamamladı!
banner37

AK Parti Şanlıurfa İl Koordinatörü Orhan Karasayar, önceki gün çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente geldi. Havalimanına AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız tarafından karşılanan Karasayar, daha sonra merkez ve ilçelere ziyaretler gerçekleştirdi.
 


 

Karasayar ve Yıldız sırasıyla; Suruç, Birecik, Halfeti, Bozova, Karaköprü, Eyyübiye, Hilvan, Siverek, Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerine gitti.

Burada ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen Karasayar, çalışmalar hakkında bilgi aldı ve değerlendirmelerde bulundu. Karasayar, gittiği ilçelerde belediye başkanları ile de bir araya geldi ve çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. 
 


 

2 gün boyunca Şanlıurfa'da çeşitli temaslarda bulunan Karasayar, dün akşam Şanlıurfa'dan ayrıldı. 

AK Parti İl Başkanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

"Teşkilat Çalışmalarımızı Yerinde İncelemek, Değerlendirmelerde Bulunmak Ve İlçe Teşkilatlatlarımızı Ziyaret İçin Şanlıurfa'mıza Gelen İl Koordinatörümüz Orhan KARASAYAR'ı Programları Sonunda GAP Havalimanından Uğurladık."

banner53
Yorumlar (1)
Urfa sevdalısı 4 hafta önce
Sayıñ koordinatörüm bu il teşkilâtlarını da değiştirin partiye taze kan gelsin yeter artık hep rantçı yalaka dolmuş icraat yok resim çektirmekten başka bir şey bilmiyorlar urfaya partiye bunlar zarar veriyor.. saygılarımla
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?