banner114

banner87

AK Parti İl Başkanı: Şanlıurfa’mıza çağ atlatacağız

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, partisinin başkan adaylarına destek arayışlarını sürdürüyor. Her gittikleri yerde sıcak ilgi gördüklerini belirten Yıldız, gönül belediyeciliğini anlatıp, Şanlıurfa’ya çağ atlatacaklarını söyledi.

banner100
Siyaset 16.03.2019, 09:35
AK Parti İl Başkanı: Şanlıurfa’mıza çağ atlatacağız
banner101

Tevazu, samimiyet, gayret ile seçim çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Akarbaşı esnafımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret edip, gönül belediyeciliğini anlatarak 31 Mart yerel seçimler için destek istedik. Mahalli seçimlerde partimizin elde edeceği güzel neticeler, Şanlıurfa’yı her alanda hedeflerine ulaştıracak çalışmalarımızda bize moral desteği verecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi büyükşehirlerimizde, ilçelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır. Şanlıurfa’mızı insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Belediye başkanlarımız, şehir halkına hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevlerini yürütecekler. Halkımıza hizmetkâr olacaklar” dedi.

‘SEÇİM GECESİ ZAFERİ MİLLETİMİZLE PAYLAŞACAĞIZ’

AK Parti belediye başkan adaylarına da hatırlatmada bulunan Yıldız, “31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeliyiz. Seçim gecesi zaferi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. İktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir” diye konuştu.

‘GENÇLERE DAHA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ’

Yıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere seslenişini naklederek, “Sevgili gençler. siz, 2053 ve 2071 hayalimizi emanet ettiğimiz geleceğimizsiniz. Doğruyu sizinle beraber tartışıp, hayata geçireceğiz. Yanlışları sizinle birlikte tespit edip, düzelteceğiz. Ülkemiz sizinle küresel güç olacak” sözlerine yer verdi.

Yıldız son olarak, “Yeni Zelanda'da Cuma namazı sırasında iki camiye yapılan faşist saldırı ile onlarca insanın hayatını kaybettiği katliamı şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” diyerek olayı yapanları kınadıklarını belirtti.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123