banner14

banner69

Abdullah Gül Şanlıurfa'ya geliyor!

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yakın arkadaşı olan eski milletvekili Faruk Bayrak'ın taziyesi için Şanlıurfa'ya gelmesi bekleniyor.

Siyaset 13.07.2019, 16:55 14.07.2019, 12:41
2553
Abdullah Gül Şanlıurfa'ya geliyor!
banner37

AK Parti 22. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Faruk Bayrak'ın babası H. Hadi Bayrak tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Merhumun cenazesinin yarın kaldırılacağı bildirilken, Faruk Bayrak'ın yakın arkadaşı olan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de taziye için kente gelmesi bekleniyor.

Gül ve yakın dostlarının yarın sabah uçakla İstanbul'dan Şanlıurfa'ya hareket edeceği ve saat 08.30'da kentte olacağı öğrenildi.

Gül'ün kente geldikten sonra Saluca Köyüne giderek önce cenazeye, sonrasında da Arıcı Taziye Evindeki taziyeye katılması bekleniyor.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (7)
EYYÜBİYELİ 6 ay önce
GEL BEĞİM GEL SİYASETİN YÜZÜ SİZİNLE KAN BULACAK.
İlhami 6 ay önce
Hoşgeldin safa geldin .memleket kimsenin babasinin tapulu malı deil.herkes her yere gider.kalleş diyen kendini rezil eder.
Merdo 6 ay önce
Ali babaca nıda getir.yeni kadro yeni siyaset
Yok hamaset
Ekrem 6 ay önce
Abdullah babo gel bizi kurtar teyyo bizi mahfetti
Refah lı 6 ay önce
Merhum erbakan hocamızın partisini tayyip bölerken ümmet bölünmüyorda.abdullah gül ayrılinca mı ümmet bölünüyor.rezil rüsva olacaksınız.adil düzene dönün
Ali 6 ay önce
Ekonominin içine ettiler.eğitim içler acısı,yolsuzluk hırsızlık adam kayırma hele hele adalet perişan.rüşvetler havavda uçuşuyor.abdullah gül babacan bunlar düzeltebilirmi ? Emin değilim
Ibrahim Şahin 6 ay önce
Gelmesin görmek istemiyorum kalleş herif
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?