banner114

banner87

Urfa'daki hastane ile ilgili iddialar vardı!

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki kapı, pencere ve lavaboların kırık olduğuna dair iddialar sosyal medyada yer alırken, olayla ilgili gerçek ortaya çıktı.

banner100
Sağlık 12.02.2020, 12:23 12.02.2020, 12:52
Urfa'daki hastane ile ilgili iddialar vardı!
banner101

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesindeki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili olarak sosyal medyada iddialar dolaşırken, işin aslının ne olduğu anlaşıldı.

Sosyal medyada yer alan görüntülerde hastanedeki kapı ve pencere kolları ile lavabo musluklarının kırık olduğu öne sürülürken, hastanenin geçtiğimiz aylarda birçok musluk, kapı ve pencere kolunu değiştirdiği öğrenildi.
 


 

SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ

2019'un Ekim ayında pencere bakım ve onarım ihalesi yapılırken, bu ihalede 30 adet lavabo bataryası,20 adet lavabo bataryası kuğu başlığı, lavabo tekli bataryası 20, kapı kolu, pencere kolu gibi ekipmanların değiştirildiği kaydedildi.
 

banner85

 

Yine sosyal medyadaki görüntülerin ardından sorun yaşanan kapı, pencere ve lavabolarda da çalışmaların yapıldığı ve sorunların çözüldüğü vurgulandı. 
 


 

VATANDAŞA DA GÖREV DÜŞÜYOR

Öte yandan günlük ortalama 20-25 bin arasında kişinin hastaneye girip çktığı, vatandaşlara da hastanedeki malzemelerin kullanımı ve korunması noktasında önemli görevler düştüğü de ifade edildi.

BİHA

banner53
Yorumlar (3)
Adnan 2 hafta önce
Yüzlerce musluk değiştirildi.lavabolar yenilendi hiçte gerek olmayan Lavabo ve tuvaletlerin fayanslar yenilendi bu yolla büyük vurgun yapıldı ve tadilattan geriye kalan binlerce musluk bataryaları, musluk tepelikleri,kısacası hurdaya ayrılan milli servet değerindeki malzemeler nereye gitti? Hastanenin yetkilileri çıksın buna bir açıklama getirsin.Buradan basını medyayı stk.ları ve c.savcılığını göreve davet ediyorum.henüz 2004 yılında faaliyete giren 500 yataklı hastanenin neden wc.lavabo fayansları değiştirildi?
alibaba 2 hafta önce
Adamlar yapmazlarsa sorun, yaparlarsa vurgun. Peki ne yapsınlar...
Bir vatandaş 2 hafta önce
Şanlıurfa mehmet Akif İnan eah maalesef pislik içinde her taraftan kir akıyor pencere ve kapı kolları hepsi bozuk buz gibi hava giriyor içeri. Lavaboların ihalesi yapıldı eski fayansların üstüne tekrar fayans atıldı isterseniz kırıp bakabilirsiniz sağ olsunlar devletin parasını heba ediyorlar bir vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum.
banner123