banner14

banner69

banner78

Mevsimlik işçiler için çalıştay düzenlendi

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M.Emre Erkuş ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Solmaz, Mevsimsel Tarım İşçilerinin sağlık hizmetleri çalıştayına katıldı. 

Sağlık 12.09.2019, 11:16
345
Mevsimlik işçiler için çalıştay düzenlendi
banner37

Mevsimlik tarım işçileri Şanlıurfa'nın önemli sorunlarının başında geliyor. Türkiye genelinde de aynı problem devam ederken, konuyla ilgili olarak Birleşmiş Milletler ve Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü işbirliği ile bir çalıştay düzenlendi.

Çalıştaya, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M.Emre Erkuş ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Solmaz da katıldı. 
 


Çalıştayda Adana, Bursa, İzmir, Mersin ve Şanlıurfa il sağlık müdürleri ile UNFPA (Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu) ve Sağlık Bakanlığı daire başkanları fikir alışverişinde bulunurken, İl Sağlık Müdürü Erkuş da burada bir sunum yaptı. 

Erkuş, mevsimlik tarım işçilerine daha verimli sağlık hizmeti sunumu için önerilerde bulundu.

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
vatanda 3 ay önce
sayın müdürüm sağlık ocakları denetimleri olursa.
Vatan 3 ay önce
Kötü laf söyleyenin sen işini doğru yaparsan birde isminle yaz.soylem değil icraat ozaman bakayim soylersin
vatanda.... 3 ay önce
denetim isteyenin de anası bi denetlense sayın müdürüm
urfalı 3 ay önce
urfa merkez ve ilçelerinde yaşayan savaş mağduru yetimlere kadınlara yoksullara yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına teşekkürler
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?