banner14

banner69

Urfalı yazar, kitap severlerle buluştu

Şanlıurfalı Yazar Aysel Kelekçi Özdemir, 3. Ulusal Kitap Fuarına katıldı.

ÖZEL HABER 24.11.2019, 17:24 06.12.2019, 15:46
352
Urfalı yazar, kitap severlerle buluştu
banner37

Güneydoğu Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olan 3. Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı’nda, Şanlıurfalı Yazar Aysel Kelekçi Özdemir de yer aldı.

Yazar Özdemir, Mezopotamya’nın Kırgın Çiçekleri ve Dildeki Düğüm adlı kitapları ile fuarda kitap severlerle buluştu. Fuarda bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Özdemir, “Bu fuar biz yazarlar ve okurlar açısından çok önemli bir fuar. Biz yazarlar kitaplarımızı yazdıktan sonra okuyucu dileniyoruz. Kitaplarımızı bir kıyafet bir mal gibi satmaya çalışıyoruz, insanlar kitaplarımıza bakmadan geçiyorlar. Ben bu fuarın insanlarımızı okumaya merak etmeye yönlendirme açısından çok etkin bir rol oynadığı düşünüyorum. Böyle güzel bir fuar böyle güzel bir şehirde düzenlendiği için Şanlıurfa’ya teşekkür ediyorum” dedi.

banner64
Yazar Özdemir'in kitaplarını basan yayınevi Kuytu Yayınları’nın sahibi Barış Çelimli, şu ifadelere yer verdi:

“Urfalı bir yazarla çalışmak çok güzel bir duygu. Medeniyet şehri olan Urfa’nın güzellikleri yazarlarına da yansımış. Aysel Hanımın kitapları gerçeği anlatıyor. Onun kitaplarında doğruları görüyor yaşıyoruz. Kuytu Yayınları olarak Aysel Hanım gibi bir insanla çalışmaktan mutluluk duyuyorum kitaplarını severek okuyorum, kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.”

Fuarda yarın imza günü düzenleyecek olan Özdemir, kitapseverleri fuara davet etti.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (3)
Sadiye gönder 2 hafta önce
Cok tebrik ediyorum hayırlı ugurlu olsun canım harikasın Allah yolunu bahtını acık etsin süpersin
Hüseyin Taş 2 hafta önce
peygamberler şehri urfamızın güzel şehrin güzel yürekli yazar Aysel Kelekçi azmi ve sabri ile topluma vermeye çalıştığı cesur ve metanetli mesajları ile ezberimizi yıktı başarı dileklerimle
rahmi kızıltoprak 2 hafta önce
Orhan Pamuktan sonra NOBEL e aday edebiyatcımız.Tebrik ederiz.